Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info
× Kategórie

Polokošele

Zobraziť
po na stranu
Viete že..? Objednávku v hodnote nad 50 € vám doručíme bezplatne!

Polokošeľa ako darček alebo pracovné oblečenie je vhodný prezent pre mužov, ženy aj deti. Podľa potreby si vyberte pre managera značkové. pre športovca funkčné, na rozdávanie najlacnejšie. Určené sú na reklamu.

Téma či sú reklamné predmety s logom darček alebo reklama zadarmo je často diskutovaná. Veľké plus je vám grafik vytvorí pekný návrh, ktorý sa bude páčiť, bude milý či vtipný. Zákazníci sa potešia a polokošeľu budú nosiť. Inšpirácie pre vás hľadáme po celom svete.

Polokošele potláčame sieťotlačou, sublimáciou, transferom. Robíme nášivky, vyšívame na ne ale aj nažehľujeme  flex aj flock fólie. Technológiu výroby zvolíme podľa motívu na tričku a počtu kusov. Odporučíme vám najlepšie aj najlacnejšie riešenie. Rozhodnete sa vy. 

Ukážky nájdete potlačí nájdete fotkách referencií. Na požiadanie môžeme poslať aj vzorky potlačí.

Čisté polokošele bez potlače predávame firmám aj súkromným osobám. Nechať si ich u nás potlačiť nie je podmienkou.

Ak chcete polokošele na potlač alebo ďalší predaj a hľadáte spoľahlivého dodávateľa. Plánujete v Lajke objednávať pravidelne. Kontaktujte nás! Dohodneme sa na zľavách.

Minimálne množstvo na objednávku polokošieľ nie je stanovené. Výnimkou je len výroba na zákazku. Reklamný textil je na propagáciu pre firmy a podnikateľov. Nakupujete tak za veľkoobchodné ceny.